Informacja prawna

 


AkeBoose GmbH
Bremer Weg 190
29223 Celle NIEMCY

Rejestr przedsiębiorstw: HRB 207395

Sąd rejestrujący: Amtsgericht Lüneburg

Reprezentowana przez Dyrektora Zarządzającego: Dipl.-Ing. Ole Christian Agergaard

Kontakt

Tel.: +49 (0) 5141 88881 0

Fax: +49 (0) 5141 88881 223

E-Mail: info@akeboose.de

VAT

Numer identyfikacyjny VAT zgodnie z §27 niemieckiej ustawy o podatku od towarów i usług: DE317310491

Nie jesteśmy przygotowani ani zobowiązani do uczestniczenia w rozstrzyganiu sporów w konsumenckim organie arbitrażowym.

Odpowiedzialność za treść

Zgodnie z § 7 Abs.1 TMG (niemiecka ustawa o telemediach) jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tej stronie zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub zapisywanych informacji zewnętrznych ani do badania ewentualnej nielegalnej działalności. Obowiązek usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami pozostaje nienaruszony. Nasza odpowiedzialność w tym zakresie jest możliwa dopiero od momentu otrzymania informacji o faktycznym naruszeniu praw. Po otrzymaniu stosownego zawiadomienia o naruszeniu praw natychmiast usuniemy te treści.

Odpowiedzialność za linki

Nasze treści internetowe mogą zawierać linki do stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy żadnego wpływu. Dlatego nie możemy przejąć żadnej odpowiedzialności za ich treść. Za treść stron, do których odsyłają linki, odpowiada oferent lub operator danej strony. Strony, do których odsyłają linki, zostały sprawdzone pod kątem ewentualnego naruszenia przepisów prawa. W momencie umieszczania linków nie były widoczne treści niezgodne z prawem. Stała kontrola treści stron, do których odsyłają linki, bez konkretnych wskazówek o naruszeniu prawa, nie jest jednak uzasadniona. Od momentu stwierdzenia naruszenia prawa będziemy niezwłocznie usuwać takie linki.

Prawa autorskie

Zawartość tej strony internetowej, która została wydana przez operatora strony, podlega niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, opracowywanie, rozpowszechnianie i wszelkie inne wykorzystywanie treści wykraczające poza zakres praw autorskich wymaga pisemnej zgody danego autora/twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony internetowej jest dozwolone tylko do użytku prywatnego, nie do użytku komercyjnego. W przypadku, gdy treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora strony, prawa autorskie osób trzecich zostały zachowane i oznaczone jako treści osób trzecich. Jeśli mimo to stwierdzą Państwo naruszenie praw autorskich, prosimy o stosowne powiadomienie nas o tym. Od momentu otrzymania informacji o naruszeniu praw autorskich będziemy niezwłocznie usuwać takie treści.